Збережемо природу від вогню

Дата: 19.05.2022 09:37

Збережемо природу від вогню

Весняно-літній період – це пора напруженої роботи рятувальників. Бо часто через жарку погоду та недотримання людьми елементарних правил безпеки у цю пору виникають лісові пожежі та пожежі на відкритих територіях

Найчастіше така пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті сірник або цигарка, дитячі витівки з вогнем.

З метою недопущення лісових пожеж працівниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чернівецького районного управління ГУ ДСНС та лісниками постійно проводиться інформаційно-розяснювальна робота серед населення.

Щоб попередити пожежу, перебуваючи на природі на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• палити, кидати непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цієї мети;

• підпалювати суху траву на галявинах, у лісі та на відкритих територіях;

• звалювати та спалювати на відкритих територіях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо;

За порушення правил пожежної безпеки в лісах та природних екосистемах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Будьте пильними, неухильно дотримуйтеся, правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожежсуспільний обов’язок кожного члена суспільства!

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС