НОВИНИ,ОГОЛОШЕННЯ!

Аварійні відключення!

Через аварійні відключення електроенергії внаслідок ракетних обстрілів росією критичної інфраструктури українські школярі вимушені здобувати освіту в темряві. Багатьох батьків цікавить питання, як допомогти дитині продовжувати навчатися в умовах відсутності світла. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Боянської сільської ради рекомендує: -    Як проводити освітній процес в закладах освіти громади під час стабілізаційних відключеннях електроенергії? -    Запровадити гнучкі розклади уроків, які  формувати відповідно н графіків стабілізаційних відключень. -     Нові розклади уроків у найкоротші терміни доводити до відома учнів та батьків класними керівниками. -    Дні, у які учні працюють очно – продовжити роботу за звичайним графіком.    ! У випадку, неможливості організувати очне навчання та у зв'язку з відсутністю електроенергії, онлайн навчання, як допомогти учню продовжувати навчатися в умовах відсутності світла? -     Організовувати чергування режимів синхронного та асинхронного навчання, адже в умовах дистанційного навчання не менше ніж 30% віддаленого формату навчання має відбуватися синхронно, решту тем можна розглянути в асинхронному режимі (учні опрацьовують матеріали на онлайн-платформах самостійно, коли мають до них доступ) -     Учителі з 2020 року наповнювали методичні наробки із своїх дисциплін на навчальних платформах шкіл.     !Отже, наявна, напрацьована певна база, якою учні можуть користуватися зараз в умовах сьогодення. -     Учителям варто переглянути, які теми можна об'єднати, віддати на самостійне опрацювання, а які — розглядати лише синхронно.     !  І найголовніше, постійні моніторинги дозволяють учителям з'ясувати, які теми засвоєні на належному рівні, а які потребують доопрацювання. -     Щоб надолужити слабко засвоєний матеріал, можна використовувати резервні години або організувати консультації. !!! І найголовніш -     У всіх закладах освіти громади, форма навчання - змішана. Але у разі необхідності, адміністрація закладу, прийматиме рішення індивідуально, як далі буде працювати заклад, якими будуть форма навчання та розклад уроків.  -    Тримаймо освітній фронт!  -    Ми, непереможні! -     Все буде Україна!!!

14:30:00 02.12.2022

18 листопада відбувається ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної). В змаганнях беруть участь 22 учнів закладів освіти Новоселицької, Мамалигівської та Ванчиковецької територіальних громад.

09:20:50 18.11.2022