Вітаємо з першою річницею від створення територіальної громади та першої сесії!

Дата: 11.11.2021 13:50

Aniversarea primei sesiuni si crearea comunii teritoriale unite a satului Boian.(11.11.2020)
În aceasta zi remarcabila toate gîndurile bune  sunt pentru Dumneavoastra, Domnule Primar si dragi consateni! va adresam cele mai sincere si mai frumoase urari de bine.
Va dorim sanatate, rabdare si curaj, putere de munca si reusita deplina în toate proiectele pe care le aveti pentru locuitorii comunei Boian si în viitor.
  Sa ramâneti la fel de activ, curajos si încrezator în tot ceea ce v-ati propus sa realizati pe parcursul urmstorilor ani!
Va multumim pentru verticalitatea de care dati dovadaa îndeplinindu-Va functia de Primar al Comunei Boian!

Річниця першої сесії та створення об’єднаної територіальної громади села Боян (11.11.2020)                                 У цей знаменний день усі добрі думки про вас, пане сільський голова та шановні односельчани! Бажаємо Вам здоров’я, терпіння та мужності, наполегливої праці та повних успіхів у всіх проектах, які Ви маєте для жителів територіальної громади Бояни в майбутньому. Залишайтеся такими ж активними, сміливими та впевненими у всьому, чого задумали протягом наступних кількох років! Дякуємо за вертикальність, яку ви демонструєте, виконуючи посаду сільського голови громади Боян!