Пенсійний фонд інформує

Що означає повідомлення «Помилка однозначного пошуку в РЗО/Перевірте коретність ПІБ та документ», отримане лікарем при реєстрації медичного висновку в електронній системі охорони здоров’я?

Що означає повідомлення «Помилка однозначного пошуку в РЗО/Перевірте коретність ПІБ та документ», отримане лікарем при реєстрації медичного висновку в електронній системі охорони здоров’я?

10:31:54 10.01.2024

Що означає повідомлення «Відсутня інформація про трудові відносини на дату початку періоду непрацездатності», отримане лікарем при реєстрації медичного висновку в електронній системі охорони здоров’я?

Що означає повідомлення «Відсутня інформація про трудові відносини на дату початку періоду непрацездатності», отримане лікарем при реєстрації медичного висновку в електронній системі охорони здоров’я?

10:31:28 10.01.2024

Чи потрібно людям, яким страхові виплати було призначено Фондом соціального страхування, повторно звертатись до Пенсійного фонду України для продовження виплати?

10:30:09 10.01.2024