Пенсійний фонд інформує

Термін розгляду документів та прийняття рішення щодо страхових виплат

Рішення про призначення, перерахування, продовження та здійснення страхових виплат і соціальних послуг приймається упродовж 10 днів після надходження заяви з усіма необхідними документами, з урахуванням отриманої органом Пенсійного фонду, який призначає страхову виплату, інформації із відповідних державних електронних інформаційних реєстрів та баз даних.

08:59:09 18.01.2023

Лікарняні - 2023: що змінилось?

Для отримання фінансування із забезпечення виплат застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві страхувальник, як і раніше,  має подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми страхових виплат за їх видами.

08:58:16 18.01.2023

Куди звертатися за призначенням страхових виплат з відшкодування шкоди?

Для вирішення питань з призначення, перерахування та здійснення страхових виплат з відшкодування шкоди, заподіяної потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання або особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого, з 1 січня 2023 року необхідно звертатися до органів Пенсійного фонду України.

08:56:37 18.01.2023

Чи змінилися умови надання страхових виплат?

Закон зберігає надані громадянам гарантії за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку.

08:55:40 18.01.2023

Функції соціального страхування перейшли до Пенсійного фонду України

1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати   у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме Пенсійний фонд України, як уповноважений орган управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

08:54:11 18.01.2023

У 2022 РОЦІ ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧИЛА СВОЄЧАСНЕ ТА СТАБІЛЬНЕ ФІНАНСУВАННЯ ВСІХ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

У 2022 році основним завданням діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишалося забезпечення стабільних та у повному обсязі виплат пенсій.

15:36:01 16.01.2023

Пенсійним фондом України профінансовано субсидії мешканцям Чернівецької області за грудень 2022 року та розпочато фінансування соціальних виплат

Станом на 05.01.2023 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за грудень 2022 року здійснено у повному обсязі.

10:03:26 10.01.2023