Пенсійний фонд інформує

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ПЕРІОДІВ РОБОТИ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ НЕОБХІДНО СПЛАЧУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ВНЕСКИ

До уваги фізичних осіб-підприємців! Для зарахування періоду діяльності до страхового стажу необхідно щомісяця сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому за визначений законом мінімальний, подавати річну звітність та пересвідчитись у завантаженні звітних відомостей до реєстру застрахованих осіб.

09:20:28 08.11.2022

Шановні краяни, представники малого і середнього бізнесу, керівники установ та організацій Буковини!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до буковинських підприємців та керівників установ, організацій області аби вони знаходили можливості для сплати внесків, що є запорукою наповнення бюджету, а відтак і своєчасного здійснення пенсійних та соціальних виплат в умовах воєнного стану.

15:31:22 26.07.2022