Пенсійний фонд інформує

Оновлено порядок подання відомостей про трудову діяльність в електронній формі

Постановою правління ПФУ «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок» від 01.06.2022 р. № 8-3 (далі — Постанова № 8-3) було затверджено зміни до Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, затвердженого постановою правління ПФУ від 12.03.2021 р. № 11-1.

11:09:14 11.07.2022

ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ ЧЕРЕЗ УСТАНОВУ БАНКУ МОЖНА НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В умовах воєнного стану, запровадженого у зв’язку з російською агресією, коли чимало українських пенсіонерів змушені були покинути свої оселі, для громадян, які отримували пенсію за місцем проживання, одним із найбільш зручних варіантів вирішення питання щодо подальшого отримання пенсійних коштів стала можливість переведення виплати пенсії на рахунки банківських установ.

09:27:47 18.05.2022

Зміни у порядку доплати до мінімального страхового внеску

Гарантоване державою право на пенсійне забезпечення можуть реалізувати громадяни, які досягли пенсійного віку та мають необхідну тривалість страхового стажу. На жаль, нерідко трапляються випадки, коли з досягненням пенсійного віку людина виявляє нестачу страхового стажу, потрібного для оформлення пенсії.

09:27:29 18.05.2022

Відновлено достроковий вихід на пенсію

30.04.2022 набули чинності законодавчі зміни, що відновили право на достроковий вихід на пенсію особам, звільненим з роботи у зв’язку із реорганізацією/ліквідацією підприємства або за станом здоров’я (не більш як за півтора року до досягнення пенсійного віку).

09:25:14 18.05.2022