Пенсійний фонд інформує

Куди звертатися за призначенням страхових виплат з відшкодування шкоди?

Для вирішення питань з призначення, перерахування та здійснення страхових виплат з відшкодування шкоди, заподіяної потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання або особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого, з 1 січня 2023 року необхідно звертатися до органів Пенсійного фонду України.

10:23:39 10.01.2024

Категорії громадян, яким потрібно подати звернення для отримання субсидії в опалювальний період

Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.

10:10:46 28.09.2023

Шановні роботодавці!

- Шановні роботодавці, які мають невиконані зобов’язання з платежів до бюджету Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску! Закликаємо погасити заборгованість, забезпечивши право працівників на соціальний захист! Будуйте трудові відносини на засадах чесності й ділової порядності!

10:09:50 28.09.2023