Боянська громада
Чернівецький район Чернівецька область

Яким чином працівник може підтвердити факт перебування на лікарняному?

Дата: 10.01.2024 10:33
Кількість переглядів: 110

Яким чином працівник може підтвердити факт перебування на лікарняному?

Відповідно до статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхуваннявід 23 вересня 1999 року № 1105-XIV підставою для призначення допомоги з  тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

 Постановою правління Пенсійного фонду України від 02.05.2022 №4-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 18 травня 2022 р. за №532/37868, затверджено форму Витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності.

Тобто працівник для підтвердження факту перебування на лікарняному може надати роботодавцю Витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності, який можна отримати в електронному вигляді засобами вебпорталу Пенсійного фонду або в паперовому вигляді, звернувшись до найближчого сервісного центру ПФУ.

Для отримання електронного Витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності застрахованій особі необхідно авторизуватися в особистому кабінеті на порталі ПФУ https://portal.pfu.gov.ua  (вхід до системи за допомогою КЕП або системи GOV. ID).

Після цього потрібно обрати підменю «Запит на отримання електронних документів» та в розділі «Тип звернення» з випадаючого списку обрати «Витяг з ЕРЛН».

Отримати сформований Витяг можливо в розділі «Мої звернення», з можливістю подальшого збереження витягу у форматі PDF та друку, і передачі роботодавцю для опрацювання і нарахування допомоги.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора