Боянська громада
Чернівецький район Чернівецька область

Чи потрібно людям, яким страхові виплати було призначено Фондом соціального страхування, повторно звертатись до Пенсійного фонду України для продовження виплати?

Дата: 10.01.2024 10:30
Кількість переглядів: 196

Чи потрібно людям, яким страхові виплати було призначено Фондом соціального страхування, повторно звертатись до Пенсійного фонду України для продовження виплати?

Тим людям, яким органами ФССУ вже призначено страхові виплати, повторно звертатися до органів Пенсійного фонду України не потрібно.

З січня 2023 року фінансування таких виплат здійснює Пенсійний фонд України на підставі переданих органами ФССУ справ отримувачів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь