Правила пожежної безпеки в лісі - одні для всіх!

Дата: 12.04.2022 10:45

Фото без опису

Немає кращого місця для відпочинку як ліс, з його красою та величчю. Проте люди часто не усвідомлюють значення лісів для нашої планети. Щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Забороняється:

• палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цієї мети;

• підпалювати суху траву на галявинах у лісі та на землях, що межують з лісами;

• звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо;

При розпалювані вогнища, вкрай необхідно:

• розпалювати вогнище, по можливості, на місці попереднього;

• місце розпалювання вогню розчистити від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття, обкласти це місце камінням або обсипати землею (піском);

• не залишати вогнище без нагляду;

• по закінчені відпочинку, обов’язково залити вогнище водою або засипати піском, переконатись, що вогонь повністю загашено;

• кинуті порожні пляшки, непогашені сірники, цигарки можуть стати причиною загорання сухої трави та, як наслідок, пожежі.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Будьте пильними, неухильно дотримуйтеся, правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожеж – суспільний обов’язок кожного члена суспільства!

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС

України у чернівецькій області