Щоб Великдень був безпечним

Дата: 18.04.2022 09:55

Фото без опису

Великдень це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Щоб Великдень не завершився трагедією, рятувальники звертаються до громадян із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Вдома у ході приготування паски та різноманітних святкових страв слід обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.

Під час богослужіння в церкві варто зберігати безпечну відстань від інших прихожан.

У великодньому кошику свічку слід розмістити таким чином, аби полум’я не торкалося поліетилену чи самого плетеного кошика.

У жодному разі не слід підпускати маленьких дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі та спровокувати загорання.

І наостанок, повернувшись із церкви додому свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів.

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від руйнівної пожежі.

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС

України у Чернівецькій області