ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ

Дата: 03.10.2022 14:48

З 1 жовтня на виконання рішення Уряду проведено перерахунок пенсій особам, які досягли 70-річного віку. Пенсіонерам встановлено щомісячні компенсаційні виплати до пенсій в розмірі до 300 грн.

Також особам, які досягли 70-річного віку і старшим, збільшено мінімальні розміри пенсійних виплат в залежності від наявного стажу, а саме:

- за наявності стажу тривалістю 30 років у жінок та 35 років у чоловіків розмір пенсійної виплати не може бути менше 3000 грн.;

- за наявності стажу меншої тривалості, ніж 30 років у жінок та 35 років у чоловіків, розмір гарантованої пенсійної виплати обчислюється пропорційно до наявного стажу, виходячи з 3000 грн.;

- за наявності стажу 20 років у жінок та 25 років у чоловіків, розмір пенсійної виплати не може бути меншим 2500 грн.

Загалом в Чернівецькій області зазначений перерахунок проведено 36 347 особам. Фото без опису