Інформація суб’єктам господарювання, щодо подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Дата: 07.11.2023 15:39

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області наголошує на необхідності обов’язкового подання Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, яка є нічим іншим, як документом, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин). У такий спосіб суб’єкт господарювання  набуває  права  на провадження певних дій щодо  здійснення  господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання документа дозвільного характеру.

Декларацію можна подавати особисто в підрозділі ДСНС, в Центрі надання адміністративних послуг або в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://e-services.dsns.gov.ua/site/authenticate) та портал «ДІЯ».

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС

України у Чернівецькій областіФото без опису