Як подати заяву на шлюб онлайн: алгоритм дій

Дата: 18.06.2024 09:52

Подати заяву на шлюб можна у Дії. Зробити це можливо тільки парою – наречений та наречена.

Щоб подати онлайн-заяву на шлюб, слід зайти на портал Дія у рубрику “Сімʼя” і:

• натиснути “Подати заяву”, авторизуватись або зареєструватися у кабінеті громадянина;

• заповнити заяву: оберіть час та місце реєстрації, тип церемонії та інші додаткові послуги;

• сплатити за послугу;

• підписати з партнером заяву електронним підписом або Дія.Підписом (посилання на заяву партнер отримає на пошту; після підписання обома партнерами Дія надішле заяву до ДРАЦС – очікуйте сповіщення про це).

Статус заяви варто перевіряти на порталі в розділі “Послуги – Замовлені послуги”. Також сповіщення про результат надійде на пошту та в кабінет громадянина в розділ “Зверніть увагу”.

Зверніть увагу, цією послугою не можуть скористатися:

• іноземці;

• молоді без електронного підпису;

• особи, які не досягли 16 років;

• одностатеві пари.

Отримання безоплатної правничої допомоги

Для отримання безоплатної правничої допомоги (правової інформації, консультації або роз’яснення з правових питань) звертайтесь до системи надання безоплатної правничої допомоги:

• контакт-центр ‒ 0 800 213 103 (дзвінки у межах України безкоштовні);

• Номер для дзвінків з-за кордону +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

• Усі сервіси системи БПД за посиланням: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Якщо Ви, або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, просимо звертатися за безоплатною правничою допомогою до сектору «Новоселицьке бюро правничої допомоги» розташованого за адресою: м. Новоселиця, вул. Каштанова (колишня Чкалова), 7, (перший поверх будівлі Новоселицької міської ради) (03733) 5-07-20.