A A A K K K
для людей із порушенням зору
Боянська громада
Чернівецький район Чернівецька область

Рішення №ххх «Проект рішення сесії»

Кількість переглядів: 200
Скликання: 8 скликання
Сесія: 11 сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 01.09.2021
Номер документу: ххх
Назва документу: Проект рішення сесії
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження «Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладами охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Боянської сільської ради та діють в організаційно - правовій формі комунальних н (0.02 МБ)
 2. Про затвердження Положення «Про Фонд охорони навколишнього природного середовища Боянської сільської ради». (0.02 МБ)
 3. Про затвердження Положення «Провідділ бухгалтерського обліку та звітності Боянської сільської ради» (0.03 МБ)
 4. Про затвердження Положення «Про відділ соціального захисту населення Боянської сільської ради». (0.03 МБ)
 5. Про встановлення розміру плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Боянської сільської ради на 2021 рік (0.02 МБ)
 6. Про внесення змін до рішення 3 сесії Боянської сільської ради VІІІ скликання від 23 грудня 2020 року №07-3/20«Про затвердження Програми соціальної підтримки населення «Турбота» на 2021 рік по Боянській сільській раді». (0.02 МБ)
 7. Про внесення зміни до рішення № 19 від 23.12.2020 року 3 сесії VІІІ скликання Боянської сільської ради «Про сільський бюджет на 2021 рік». (0.02 МБ)
 8. Про розгляд клопотань (5.95 МБ)
 9. «Про визначення розміру земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (урочище «Арінь»), які можуть бути передані громадянам у власність». (0.02 МБ)
 10. Про затвердження Положення «Про відділ з земельних питань та комунальної власності Боянської сільської ради» (0.03 МБ)
 11. Про надання дозволу на розробку детального плану території та виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки під майданчиків для торгівлі в селі Бояни. (0.02 МБ)
 12. « Про перейменування Припрутського навчально – виховного комплексу на Припрутську гімназію та про затвердження нової редакції Статуту Припрутської гімназії » (0.06 МБ)
 13. « Про перейменування Боянської загальноосвітньої школи I-III ступенів на Боянський ліцей № 1 та про затвердження нової редакції Статуту Боянського ліцею № 1» (0.08 МБ)
 14. « Про перейменування Боянської гімназії на Боянський ліцей № 2 та про затвердження нової редакції Статуту Боянського ліцею № 2» (0.06 МБ)
 15. «Про Положення помічника-консультанта депутата Боянської сільської радита опис посвідчення» (0.21 МБ)
 16. Заява до проекту рішення «Про Положення помічника-консультанта депутата Боянської сільської радита опис посвідчення» (0.03 МБ)
 17. «Про надання сприяння та допомоги Громадській організації «Чернівецька обласна федерація кіокушинкайкан карате» у проведенні у селі Бояни спортивних змагань (відкритого чемпіонату по кіокушінкай карате серед дітей та юнаків по Чернівецькій області) (0.01 МБ)
 18. Додоток 1 до рішення «Про надання сприяння та допомоги Громадській організації «Чернівецька обласна федерація кіокушинкайкан карате» у проведенні у селі Бояни спортивних змагань (відкритого чемпіонату по кіокушінкай карате серед дітей та юнаків по (0.14 МБ)
 19. Додаток 2 «Про надання сприяння та допомоги Громадській організації «Чернівецька обласна федерація кіокушинкайкан карате» у проведенні у селі Бояни спортивних змагань (відкритого чемпіонату по кіокушінкай карате серед дітей та юнаків по Чернівецьк (0.17 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора