Дата: 04.02.2022 10:45

04 лютого 2022 року у залі засідань Боянської сільської ради відбулась нарада з керівниками закладів освіти. На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл. Зокрема: про впровадження Державного стандарту базової середньої освіти у закладах освіти громади, про атестацію педагогічних працівників та керівних кадрів освітніх закладів у 2022 році, про порядок замовлення, видачу та облік документів про освіту, шкільне харчування та функціонування шкільних сайтів. Значна увага була приділена організації роботи закладів у період обмежувальних протиепідемічних заходів, профілактики суїцидальної поведінки серед учнів, підвищення кваліфікації педпрацівників. Також було обговорено ряд важливих освітянських питань. За результатами наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.