Боянська громада
Чернівецький район Чернівецька область

Алгоритм дій жертви домашнього насильства

Дата: 21.11.2022 14:38
Кількість переглядів: 160

но них, в результаті чого діти отримали психологічні травми, Ви можете звернутися до служби у справах дітей з відповідною заявою та маєте право не давати кривдникові бачитися та спілкуватися з дітьми до вирішення питання.

- Ви можете звернутися до Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та за наявності статусу особи, яка постраждала від домашнього насильства, отримати безкоштовно усі види правових послуг. Юристи допоможуть Вам розірвати стосунки з кривдником, шляхом подачі заяви про розірвання шлюбу та поділу майна, стягнення аліментів на утримання дітей, тощо.

Про кожен випадок домашнього насильства необхідно повідомляти в поліцію та усіма законними засобами та способами захищати себе та дітей. Адже кожен факт вчинення насильства буде задокументовано та враховано у майбутньому, якщо Ви не змогли з якихось причин припинити це з першого разу.

Якщо Ви, або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, просимо звертатися за безоплатною правовою допомогою до сектору «Новоселицьке бюро правової допомоги» розташованого за адресою: м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7, (перший поверх будівлі Новоселицької міської ради) (03733) 5-07-20. 

Як отримати правову допомогу дистанційно:

  • зателефонувати на безкоштовний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

  • поставити питання в повідомленні на електронну адресу Бюро novoselytske@legalaid.cv.ua;

  • написати на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/.

  • скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua;

              зв’язатися з Новоселицьким бюро через скайп зв'язок

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора