На базі Боянського ліцею N1 було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,

Дата: 04.12.2023 13:46

З метою заохочення учнів до вивчення іноземних мов, спільного почуття ідентичності та євроінтеграції молоді, 1 грудня 2023 року на базі Боянського ліцею N1 було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якій взяли участь здобувачі освіти Боянської ТГ.

Учасникам були запропоновані завдання на перевірку рівня сформованості граматичних навичок та умінь аудіювання, читання та писемного мовлення.

Підбиваючи підсумки проведення змагання, приємно відзначити, що всі учні продемонстрували гідні результати.

Щиро вітаємо всіх учасників олімпіади та бажаємо їм успіхів у досягненні нових освітніх перемог.