Дата: від до Скинути

Мораторій на проведення заходів контролю скасовано! Держпраці інформує, кому чекати інспектора праці

19 липня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин». Цим Законом внесено зміни до Кодексу законів про працю України, Законів України «Про оплату праці», «Про відпустки» та «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

15:41 19.07.2022

Грошова допомога для членів сім»ї військовослужбовця: розмір та порядок отримання

П’ятий місяць в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно обороняють рідну землю, але, на жаль, не буває воєн без жертв, тож ми втрачаємо наших героїв.

15:54 18.07.2022

Звільнення в односторонньому порядку

В зв’язку із веденням бойових дій у районах, в яких розташоване підприємство, установа, організація, та існування загрози для життя і здоров’я працівника, він може розірвати трудовий договір за власною ініціативою у строк, зазначений у його заяві (крім випадків примусового залучення до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, залучення до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури).

15:53 18.07.2022

Держпраці нагадує:  задекларована праця - підтримка та розвиток економіки держави

Держпраці нагадує: задекларована праця - підтримка та розвиток економіки держави

Інспектори Управління Держпраці у Чернівецькій області відвідують роботодавців Буковини та вказують на необхідність використання найманої праці виключно на офіційних умовах, визначених чинним законодавством.

15:51 18.07.2022