З початку серпня Фонд вже направив на щомісячні виплати майже 300 млн гривень

З початку серпня на щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин Фонд соціального страхування України вже направив понад 291 мільйон гривень. Упродовж серпня на цей вид виплат буде направлено загалом майже один мільярд гривень.

15:22 04.08.2022

Знай свої права: кредити

Система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України, та яка триватиме у липні-жовтні 2022 року в усіх регіонах України.

15:25 02.08.2022

Грошова допомога українцям від міжнародних організацій

Люди, які залишили свої домівки, тікаючи від війни, потребують не лише прихистку, а й їжі, одягу тощо. Для того, щоб задовольнити первинні потреби переселенців багато міжнародних організацій надають грошові допомоги для найвразливіших категорій переміщених осіб. Про перелік міжнародних грошових допомог та порядок їх отримання розповідають юристи Безоплатної правової допомоги.

15:23 02.08.2022