Порядок надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати

На час дії воєнного стану встановлено новий  порядок надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати, що регулюється Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» ( далі – Закон).

10:15 12.10.2022

Роз’яснення Держпраці щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом

Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом.

15:33 04.10.2022

Прaвa тa сoціaльні гaрaнтії членів сім’ї військoвoслужбoвця

Дo членів сім’ї військoвoслужбoвця нaлежaть йoгo (її) дружинa (чoлoвік), їхні діти і бaтьки. Діти є членaми сім’ї незaлежнo від тoгo, чи є це діти будь-кoгo з пoдружжя, спільні aбo усинoвлені, нaрoджені в шлюбі aбo пoзaшлюбні.

15:32 04.10.2022

Кого не мають права турбувати кредитори під час воєнного стану

Нещодавно Верховною Радою України було прийнято Закон про внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування» щодо врегулювання простроченої заборгованості на період дії воєнного, надзвичайного стану.

15:30 04.10.2022

Укладання шлюбу з військовослужбовцем та його розірвання в умовах воєнного стану

Відповідно до ст.32 Сімейного кодексу України державна реєстрація шлюбу проводиться органом реєстрації актів цивільного стану через 1 місяць після подання чоловіком та жінкою відповідної заяви. За наявності поважних причин керівник органу державної реєстрації актів цивільного стану дозволяє реєстрацію шлюбу до спливу цього строку.

15:29 04.10.2022

З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

14:47 04.10.2022