Мобінг або ж цькування на робочому місці

Проблема цькування або несприятливого ставлення колег на роботі в Україні була і залишається актуальною. І якщо колись такі дії кривдників замовчувалися або могли не братися до розгляду роботодавцем чи уповноваженим органом – то на сьогоднішній день за згадані вище діяння законодавством України передбачена адміністративна відповідальність.

09:32 10.01.2023

Коли немає поряд нотаріуса: хто ще може посвідчити заповіт

У більшості людей існує думка, що посвідчення заповіту можливе виключно нотаріусом та ніяк інакше. Проте законодавством передбачений вичерпний перелік інших посадових осіб, котрі можуть виконати таку функцію, адже кожна життєва ситуація вимагає конкретного підходу та розгляду.

11:18 09.01.2023

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 900 млн грн упродовж грудня

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин вчасно отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

10:54 16.12.2022

Рекомендації щодо безпечного використання індивідуальних газобалонних установок

Через масовані ракетні атаки росії об’єкти критичної інфраструктури України зазнали масштабних руйнувань. Як наслідок, мешканці багатоквартирних та приватних будинків для приготування їжі та обігріву осель почали масово використовувати газові балони. Аналогічна ситуація спостерігається під час трудової діяльності.

09:31 14.12.2022

Що  робити, якщо ви не погоджуєтесь з рішенням ВЛК.

Що робити, якщо ви не погоджуєтесь з рішенням ВЛК.

В Україні триває загальна мобілізація. Після того, як військовозобов’язаний отримав повістку він зобов’язаний пройти медогляд. Що робити у випадку, коли ви не погоджуєтесь з рішенням військово-лікарської комісії, читайте в консультації, яку підготував заступник начальника відділу безоплатної правової допомоги Червоноградського місцевого центру з надання БВПД Андрій Мицак.

09:30 14.12.2022