РОЗШИРЕНО КОЛО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ

Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.

11:02 23.09.2022

НІ спалюванню сухої рослинності

Щороку восени люди починають прибирати сміття, опале листя і суху траву з присадибних і дворових територіи? та спалювати и?ого. Але забувають, що це завдає шкоди здоров'ю людини та довкіллю - забруднюється повітря, вода, а також пошкоджується ґрунтовии? покрив!

11:49 05.09.2022

Особливості сплати комунальних послуг на період дії воєнного стану

У зв’язку з військовою агресією російської федерації мільйони громадян України були вимушені покинути свої домівки. Але нарахування плати за комунальні послуги продовжувало здійснюватись. Виникає питання щодо сплати комунальних послуг споживачам у випадках, коли через тимчасову зміну місця проживання споживачі не користувались комунальними послугами та шодо припинення оплати комунальних послуг у

09:40 05.09.2022