Дата: від до Скинути

В Україні спростили процедуру встановлення факту народження або смерті під час війни

Так, напередодні набули чинності зміни до Цивільного процесуального кодексу України що спростили процедуру встановлення фікту народження або сметрі особи на території, на якій введено воєнний чи надзвичайний стан, або на тимчасово окупованій території України

09:35 05.09.2022

Фонд виплатив сім мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог за час війни

Державний страховий захист від Фонду соціального страхування України зберігається для працевлаштованих українців попри воєнний стан. З початку війни Фонд виплатив застрахованим особам з усієї України 6,87 мільярда гривень лікарняних і декретних – допомоги від ФССУ отримали 1 мільйон 157 тисяч українців.

14:27 31.08.2022

Роз’яснення Держпраці щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом

Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом.

14:22 26.08.2022

Фонд гарантує страховий захист внутрішньо переміщених осіб

Страховий захист внутрішньо переміщених осіб є одним із пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. З першого дня війни фахівці Фонду почали роботу над адаптацією порядків призначення допомог до умов воєнного стану – це дозволило ФССУ нарахувати напряму вже понад 19,5 млн гривень лікарняних і декретних для евакуйованих працівників. Надання таких допомог здійснюється Фондом без залучення роботодавця на особисті банківські картки працівників.

14:25 19.08.2022

Новели земельного законодавства у період  воєнного стану

Новели земельного законодавства у період воєнного стану

Під час війнизабезпечення країни продовольством не менш важливе питання ніж військові перемоги. В той час як аграрний сектор країни переживає доленосні для нього реформи війна лягає додатковим тягарем і створює все більше проблем, які загрожують стабільності цієї галузі. Тому задля стабільної роботи аграрної галузі законодавцем прийнято ряд нормативно-правових актів, які служать додатковим важелем стабілізації ситуації і покликані усунути або мінімізувати усі можливі деструктивні фактори впливу на аграрний сектор.

14:23 18.08.2022

Додаткова оплачувана відпустка на дітей  у період воєнного стану

Додаткова оплачувана відпустка на дітей у період воєнного стану

Природно, що в умовах війни кожен хоче бути впевнений у завтрашньому дні. Тож, сьогодні для людей дуже важливо продовжувати працювати, аби мати можливість забезпечувати свої потреби, підтримувати економіку держави, допомагати ЗСУ та в цілому відчувати себе потрібними та корисними членами суспільства в такий нелегкий час.

14:21 18.08.2022