Дата: від до Скинути

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж липня вже отримали понад 180 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин

Загалом у цьому місяці перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 963,5 мільйона гривень щомісячних страхових виплат.

15:28 28.07.2022

Фонд профінансував 77,3 млн грн для забезпечення потерпілих медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням

За підсумками І півріччя 2022 року Фонд соціального страхування України виплатив 77,3 мільйона гривень для здійснення оплати наданих послуг особам, які доглядають та допомагають у побутових справах потерпілим на виробництві з інвалідністю.

15:29 27.07.2022

Держпраці вчергове нагадує, як не потрапити у пастку трудової експлуатації

У рамках відзначення Всесвітнього дня  протидії торгівлі людьми, Державна служба України з питань праці  нагадує потенційним шукачам роботи, як діяти, аби не стати жертвами примусової праці, трудової експлуатації і не потрапити у пастку торгівців людьми.

15:32 26.07.2022

Фонд нарахував 14,6 млн гривень допомог напряму евакуйованим працівникам

Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму.

15:37 25.07.2022

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 229 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждав 481 працівник (+43 за останній тиждень), 143 з них загинули.

15:36 25.07.2022

Як змінився розмір аліментів на дітей з 1 липня

З 1 липня 2022 року зросли розміри прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення. Відповідно збільшилися розміри соціальної допомоги та виплат. Зокрема, зміни стосуються і виплат, які утримуються з одного із батьків на утримання дітей за рішенням суду.

15:35 25.07.2022