Дата: від до Скинути

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят – Водохреща.

Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Для того, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій, у кожному регіоні визначені офіційні місця, куди можна прийти та скупатися.

15:41 16.01.2023

Особливості отримання допусків (посвідчень) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами в умовах воєнного стану.

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує, що згідно постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 297 «Деякі питання перевезення (транспортування), зберігання, застосування та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» строк дії допусків (посвідчень) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, виданих відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та дійсних станом на 1 січня 2022 року, продовжується на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

15:40 16.01.2023

Що  важливо знати при користуванні генератором!

Що важливо знати при користуванні генератором!

Фахівці  відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розробили  для користувачів, котрі використовують у роботі, або ж побуті  електрогенератори, відповідну пам’ятку .

10:49 10.01.2023

Врегульовано процедуру розірвання трудового договору у зв’язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я

Державна служба  з питань праці інформує: Урядом визначений Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у зв’язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я за наявності в нього права на призначення дострокової пенсії за віком (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 № 1449).

10:04 10.01.2023

Порядок виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.

Відповідно до ст. 52 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв’язку з його смертю, виплачується – по місяць смерті включно членам його сім’ї, які проживали разом із пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім’ї, зазначеним у частині другій ст. 36 цього Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом із померлим пенсіонером чи не проживали.

09:33 10.01.2023