Дата: від до Скинути

04 лютого 2022 року у залі засідань Боянської сільської ради відбулась нарада з керівниками закладів освіти. На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл. Зокрема: про впровадження Державного стандарту базової середньої освіти у закладах освіти громади, про атестацію педагогічних працівників та керівних кадрів освітніх закладів у 2022 році, про порядок замовлення, видачу та облік документів про освіту, шкільне харчування та функціонування шкільних сайтів. Значна увага була приділена організації роботи закладів у період обмежувальних протиепідемічних заходів, профілактики суїцидальної поведінки серед учнів, підвищення кваліфікації педпрацівників. Також було обговорено ряд важливих освітянських питань. За результатами наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

10:45 04.02.2022

Майстер-клас  "Технологія приготування страв для здобувачів освіти згідно з меню Євгена Клопотенка"

Майстер-клас "Технологія приготування страв для здобувачів освіти згідно з меню Євгена Клопотенка"

Тема якісного шкільного харчування дуже важлива для нашої громади, аби діти зростали насправді здоровими. Їжа у школі має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Саме тому, сьогодні 02 лютого 2022 року для кухарів закладів освіти Боянської територіальної громади майстри виробничого навчання ПТУ #8 м. Чернівці провели майстер-клас з теми: "Технологія приготування страв для здобувачів освіти згідно з меню Євгена Клопотенка". Водночас обговорили новації шкільного меню та рецептури приготування. За результатами майстер-класу кухарі отримали сертифікати.

10:52 02.02.2022