Психологічне та економічне насильство: як довести факт?

Особливість домашнього насильства полягає у тому, що воно відбувається у колі близьких одне одному людей (родичів, членів сім’ї), які пов’язані між собою тісними зв’язками: шлюбними, інтимними, кровними, емоційними, спільним побутом тощо. Як правило, домашня тиранія відбувається поза сторонніми очима, тому і свідків проявів насильства або немає взагалі, або ними є члени родини. Психологічне та економічне насильство – найбільш «приховані» форми домашньої тиранії.

11:36 23.11.2021

Поради батькам: як попередити, захистити дитину від викрадення або зникнення.

Сьогодні стрічки новин вражають кількістю негативних повідомлень, зокрема, що стосуються насилля над дітьми, – викрадення, зґвалтування, торгівля дітьми тощо. Це жахливо. Особливу тривогу такі новини наводять на батьків малолітніх дітей. Радимо вам дослухатися до  рекомендацій, наведених нижче, аби попередити виникнення будь-яких неприємностей, що можуть статися з неповнолітньою дитиною, котру може спіткати небезпека.

11:31 22.11.2021

Запроваджено електронний документообіг у системі управління охороною праці

За ініціативи Держпраці України 11 листопада 2021 року Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства економіки «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» від 28.10.2021 № 839-21.

11:06 22.11.2021

Відкриття школи мистецтв

Сьогодні, 18 листопада 2021 завдяки підтримці голови сільської ради Боянської територіальної громади Бабія Аурела Васильовича, директора Боянського ліцею №1 Бота Анжели Василівни, у корпусі №2 ліцею відкрилися дверцята в світ дитячої творчості та майстерності. Голова Боянської ТГ Бабій А.В. та новопризначений директор Боянської школи  мистецтв  урочисто відкрили Боянську школу мистецтв Боянської сільської ради. Діти зможуть відвідати   музичну  (фортепіано, вокал, труба, гітара, скрипка, акордеон) та художню (малювання) школу. Розвиваємо юні таланти разом!

09:22 18.11.2021

Вітаємо з першою річницею від створення територіальної громади та першої сесії!

Aniversarea primei sesiuni si crearea comunii teritoriale unite a satului Boian.(11.11.2020) În aceasta zi remarcabila toate gîndurile bune  sunt pentru Dumneavoastra, Domnule Primar si dragi consateni! va adresam cele mai sincere si mai frumoase urari de bine. Va dorim sanatate, rabdare si curaj, putere de munca si reusita deplina în toate proiectele pe care le aveti pentru locuitorii comunei Boian si în viitor.   Sa ramâneti la fel de activ, curajos si încrezator în tot ceea ce v-ati propus sa realizati pe parcursul urmstorilor ani! Va multumim pentru verticalitatea de care dati dovadaa îndeplinindu-Va functia de Primar al Comunei Boian!

13:50 11.11.2021