Як в Україні пройти МСЕК під час воєнного стану

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що медико-соціальна експертиза проводиться для встановлення інвалідності хворим, які досягли повноліття, потерпілим від нещасного випадку на виробництві й професійного захворювання та особам з інвалідністю за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоровʼя після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів.

13:58 13.07.2023

Достроковий вихід українців на пенсію: хто має право та на яких умовах

Війна створила важкі життєві обставини для всіх людей, які проживають на території України, а тим більше для працюючих осіб. Наразі на підприємствах здійснюються зміни в організації виробництва та праці, відбувається реорганізація чи банкрутство, або навіть ліквідація установи, що неминуче веде до скорочення чисельності штату працівників, або повного їх звільнення. Бувають ще гірші випадки, коли здоров’я людину підводить і вона не має змоги вже працювати, а до виходу на пенсію залишилось не багато.

13:55 13.07.2023

Як в Україні приватизувати земельну ділянку під житловим будинком: покроковий алгоритм

Приватизація земельних ділянок регулюється Земельним кодексом України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», іншими законами та підзаконними нормативними актами.

10:25 26.06.2023

На яких ресурсах українці можуть перевірити інформацію про арешт майна

Земельні ділянки, будинки, квартири – це нерухоме майно яким власники можуть розпоряджатись на свій розсуд. Однак, буває, що при укладанні угоди купівлі-продажу власника чекають неприємні сюрпризи, наприклад,  арешт майна.

10:23 26.06.2023